Sanayi ve Antrepo Güvenliği


Ülkemizde sanayi; üretimi doğrudan yönlendiren, başka bir deyişle, doğal kaynak kullanımını yöneten ve bu kullanım sonucunda, pazarı oluşturan koşulların önemli bir bölümünün denetimini elimde bulunduran faktör konumundadır.
Dünyada olduğu gibi ülkemizde de suç işleme oranlarındaki artış, terör olaylarının yaygınlaşması, stratejik değer taşıyan tesislerin güvenliklerinin sağlanmasını daha önemli hale getirmiştir.

DELTAVİP GÜVENLİK çalışma alanlarının içinde sanayinin birçok kolları bulunmaktadır.

Sanayi Tesisleri, Fabrikalar, Depo, Antrepolar da küçük, orta ve büyük işletmelere güvenlik hizmeti veren DELTAVIP, sanayicinin yatırım risklerini en aza indirgeme sorumluluğunun bilinci ile, görev aldığı noktalarda güvenlik risklerini tespit eder.

Genel olarak 7/24 faaliyet sürdüren bu alanlar 24 saat esasına göre 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun kapsamında tesislerin Sabotaj, Yangın, Terör, Hırsızlık, Gasp, Bilgi Güvenliği, Çalışan ve Ziyaretçi Güvenliğini fiziki olarak sağlamaktadır.

Oluşabilecek güvenlik zafiyetlerini tesise özel ÜCRETSİZ RİSK ANALİZİ ile belirleyerek, düzeltici, önleyici faaliyet tavsiyelerini işverene raporlamaktadır.

Sizin yerinize düşünüyor, sizin yerinize gözlemliyor ve sizleri tüm risklere karşı koruyoruz.
DELTAVİP Güvenlik ve Koruma Hizmetleri