Sözümüz


Deltavip olarak temel değerlerimiz;

Değerlerimiz, tüm paydaşlarımız ile ilişkilerimizde rehberlik eder.

Kurum kültürümüz, toplumu herkes için daha güvenli hale getiren uzman çalışanlar ve profesyoneller yetiştirmek üzerine kuruludur.

Dürüst

Deltavip, İş ortağının evi, işi ya da değerli eşyalarıtereddütsüz emanet edilebilir. Dürüstlük ilkesi ayrıca, görüşlerini belirtmeyi, uygunsuz durumları bildirmeyi ve bilgi saklamamayı da içerir. Ahlak ve Dürüstlük ilke ve değerlerini davranış ve faaliyetlerimizde uygulayarak müşterilerimiz için farklı bir değer yaratabilen bir hizmet firması olmayı sürdürmek inancındayız.

Dikkatli

Deltavip her zaman çevresinde olana bitene dikkat eder ve başkalarının göremediği ayrıntıları fark eder. Profesyonellik, görmeyi, duymayı ve değerlendirmeyi gerektirir. İş ortaklarının iş yerlerinde bulunabilecek riskleri ya da olayları öngörebilecek dikkat ve farkındalığa sahiptir.

Yardımsever

Deltavip, ihtiyaç duyulduğunda, işiyle doğrudan ilgili olmasa da yardımcı olur. Yaşamı daha huzurlu hale getirmek için müdahale gerektiren bir durum olduğunda muhakkak yardım edecektir.

Girişimci

Müşterilerimizin memnuniyetin arttırmak ve sektörümüzün ihtiyaçlarını Karşılamak ve geliştirmek için öncülük gerektiren girişimlerde dahil olmak üzere sürekli gelişim adına tüm faaliyetlerde süratle ve kararlılıkla gerekli çalışmaları gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Kalite

Şirketimiz müşterilerine şimdiki ve gelecekteki hizmetlerinin daha iyi bir değer üzerinden verilebilmesini sağlayacak sistem ve yöntemleri araştırma ve geliştirme sorumluluğunu üstlenmiştir. Mükemmeliyeti kovalamak hiçbir zaman sonu gelmeyen bir süreç olacaktır.

Deltavip, değerlerinden asla ödün vermez.