Vip Güvenliği


DELTAVİP GÜVENLİK VIP’ lerin (çok önemli kişiler) ve aile üyelerinin günlük yaşamının tüm unsurların analizini ve entegrasyonunu kapsayan bir güvenlik sistemi geliştirmiştir. Bu sistem, müşteriler ve onların aile üyeleri için, günlük yaşamlarına en az müdahale ile tam güvenliği sağlar.

Güvenlik kapsamında; ailenin ikamet ettiği ev/evler, müşterinin iş yeri (ofis/ofisler, fabrikalar) araçları ve müşterinin çocuklarının okul/okulları bulunmaktadır.

Sanat, siyaset, spor, iş hayatı gibi her alandan kişilerin 24 saat kişi korumalarını gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmeti vermeye, öncelikle kişinin karşı karşıya kalabileceği risk ve tehditleri incelemekle başlarız. Çünkü her müşterimizin risk seviyesinin farklı olduğunu biliriz. Bu incelemenin ardından yakın koruma biriminin sorumluluk ve görevlerini tanımlarız ve onları bu sorumluluk ve görevlere uygun şekilde eğitiriz. Bu hizmet çerçevesinde gizlilik esası çok büyük önem taşır.

Terör başta olmak üzere günümüz koşullarında önemli boyuta ulaşan güvenlik tehditlerine karşı etkin ve rasyonel mücadele yöntemlerinden biri olan koruma faaliyetleri de güvenlik olgusunun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Etkin koruma ve güvenlik faaliyeti olay anı müdahaleden çok gerekli tedbirleri alarak bu faaliyetler doğrultusunda caydırıcı olmalıdır.

Bu alanda görev yapacak Yakın Koruma personelimiz çok özel eğitimlerden geçirilip, teknik bilgiye haiz, teknolojik takipçi, üretken, uzman ve süreklilik arz eden görev anlayışı çerçevesinde ihtiyaca yönelik hizmet vermektedir. Psikolojik, Fiziksel ve Zihinsel yeterlilikleri son derece yüksek kişilerden seçilirler.

Yerli, yabancı kendi faaliyet alanlarında lider konumda bulunan kişi ve ailerinin korunmasında hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Güvenlik hizmetiniz bize emanet ise, Siz İşinize Odaklanın.

DELTAVİP Güvenlik ve Koruma Hizmetleri