Loading...

Alışveriş Merkezleri Güvenliği

//Alışveriş Merkezleri Güvenliği
Alışveriş Merkezleri Güvenliği2018-12-23T15:07:58+00:00

Project Description

Delta VIP Güvenlik

Alışveriş merkezleri güvenlik açısından önemli yerlerdir. DELTAVİP GÜVENLİK, güvenliğini üstlendiği A.V.M. projelerinde; sorumlu olduğu alan dahilinde güvenlik süreçlerinin belirlenen prosedür ve talimatlara uygun işleyişinden sorumlu olmaktadır.

Güvenlik Kapsamı

Müşterisinin kaliteli hizmet almasını sağlamak DELTAVİP GÜVENLİK’ in temel görevleri arasındadır. Günün yirmi dört saati mevcut güvenlik hizmet ve sistem faaliyetlerinin prosedürlere uygun nitelikte yürütülmesi, olası aksaklık ve olayların önlenmesi, raporlanması sorumluluklarını taşır.

Koruma 98%
İletişim 92%
Organizasyon 96%
Donanım 98%

Güvenli Alanlar

Alışveriş Merkezlerine özgü teknolojik çözümlerle, elektronik güvenlik sistemleri ile birleşen fiziki güvenlik tedbirleri, konukların mekanlarda daha güvende zaman geçirmelerini sağlamıştır.

Koordinasyon

Gayemiz AVM lere gelen ziyaretçilere kendilerini evlerinde gibi rahat ve güvende hissettirmektir.

Güvenlik Kapsamı

Günümüz koşullarında artan talep ile ziyaretçi ve tedarikçi sayısındaki artış, olası güvenlik risklerini de beraberinde arttırmıştır. Onbinlerce, yüzbinlerce insanın ziyaret ettiği bu yaşam alanları son dönemlerde alışveriş mekanı olmaktan çıkmış, eğlence, kültür sanat, organizasyon etkinliklerini de kapsar hale gelmiştir.

Güvenlik Tehditleri

Günün 24 saati süren güvenlik hizmetimizle bu yaşam alanlarında Terör, Sabotaj, Yangın, Hırsızlık, Soygun, Darp, Gasp gibi güvenlik risklerini önceden belirleyerek gerekli tedbirleri almak ve uygulamak bunlara ilişkin raporlamaları yapmak asli görevimizdir.
WhatsApp chat