Proje Açıklaması

Deltavip Güvenlik

Birçok sanatçı, müzik grubu, kültür sanat etkinlikleri, spor müsabakaları, açılış ve davetlerde, organizasyon firmalarının yurt içi ve yurt dışında düzenlediği etkinliklerde güvenliği sağlayan firmamız, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, profesyonel kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

delta güvenlik spor maç güvenlikği
delta özel güvenlik hizmetleri
delta güvenlik konser etkinlik güvenliği

Güvenlik Kapsamı

Günlük organizasyonların güvenliğinin sağlanmasında birçok önemli ayrıntı bulunmaktadır. Uygun nitelikli, eğitimli personel, doğru teçhizat, organizasyon bölgesinin ve katılımcıların potansiyel riskleri tek tek ele alınarak analiz edilir. Alınacak tedbirler bu unsurlara göre düzenlenir.

Koruma 98%
İletişim 92%
Organizasyon 96%
Donanım 98%

Güvenli Alanlar

VIP güvenlik kapsamında eviniz, iş yerleriniz ve sık kullandığınız diğer tüm alanlar korunur.

Koordinasyon

Güvenlik ekiplerimiz sürekli iletişim halindedir. Tehdit oluşturan bir durum oluştuğunda hızlı bir şekilde organize olunur ve güvenlik tehditleri ortadan kaldırılır.

24 Saat Koruma

Etkin koruma ve güvenlik faaliyetleri ile caydırıcı önlemler alınır. Psikolojik, fiziksel ve zihinsel yeterlilikleri üst düzey olan kişilerden seçilen ekip, 24 saat boyunca koruma faaliyetlerini sürdürür.

Güvenlik Kapsamı

Konserler

Seminerler

Fuarlar

Kültür Sanat Etkinlikleri

Spor Karşılaşmaları

Açılış ve Davetler

VIP Refakat Hizmetleri

Ücretsiz Risk Analizi

Etkinliklerde uluslararası ve ulusal birçok organizasyonda edindiğimiz tecrübe ile organizasyonlarınızın güvenlik hizmetini sağlıyoruz. Organizasyon öncesi yaptığımız ÜCRETSİZ RİSK ANALİZİ ile, risk değerlendirmesi yaparak size raporluyoruz. Bu rapor ışığında oluşabilecek riskler için caydırıcı tedbirler alıyor, riski minimuma indiriyoruz.