Loading...

Site & Konut Güvenliği

//Site & Konut Güvenliği
Site & Konut Güvenliği2018-12-23T15:07:59+00:00

Project Description

Delta VIP Güvenlik

DELTAVİP GÜVENLİK yaşamınızı sürdürdüğünüz evlerinizde 7 gün 24 saat huzur içinde olmanızı, çocuklarınızın güvende oluşunun rahatlığını yaşatır.

Güvenlik Kapsamı

Güvenlik kapsamında; ailenin ikamet ettiği ev/evler, müşterinin iş yeri (ofis/ofisler, fabrikalar) araçları ve müşterinin çocuklarının okul/okulları bulunmaktadır.

Koruma 98%
İletişim 92%
Organizasyon 96%
Donanım 98%

Güvenli Alanlar

VIP güvenlik kapsamında eviniz, iş yerleriniz ve sık kullandığınız diğer tüm alanlar korunur.

Koordinasyon

Güvenlik ekiplerimiz sürekli iletişim halindedir. Tehdit oluşturan bir durum oluştuğunda hızlı bir şekilde organize olunur ve güvenlik tehditleri ortadan kaldırılır.

24 Saat Koruma

Etkin koruma ve güvenlik faaliyetleri ile caydırıcı önlemler alınır. Psikolojik, fiziksel ve zihinsel yeterlilikleri üst düzey olan kişilerden seçilen ekip, 24 saat boyunca koruma faaliyetlerini sürdürür.

Güvenlik Kapsamı

Oluşabilecek güvenlik risklerine karşı, site ve konutlarınız da yapacağımız ÜCRETSİZ RİSK ANALİZİile güvenlik risklerini belirleyerek, alınacak önlemleri sizlere rapor ediyor ve düzeltici faaliyetlerin bir parçası olarak takipçiniz oluyoruz.

Güvenlik Tehditleri

Site ve Konutlarınızda görev alacak özel güvenlik personeline görev yerine uygun özel eğitimler vererek verimliği arttırıyoruz. Çok özel konutlarda çözüm ortaklığı yapan DELTAVIP güvenlik siz evinizde yokken gözünüzü arkada bıraktırmayacak hizmet kalitesi ile yaşam alanlarınızda güvenliğinizi sağlıyor.
WhatsApp chat