Proje Açıklaması

Deltavip VIP Güvenlik

Deltavip Güvenlik  VIP koruma hizmeti alan kişi ve aile üyelerinin günlük yaşamının tüm aşamalarının analizi ve entegrasyonunu içeren bir güvenlik sistemi.
Bu sistem müşteri ve aile üyelerinin günlük iş ve yaşam faaliyetlerine en az müdahale ile maksimum güvenliği sağlar.
delta güvenlik özel yakın koruma güvenliği
delta güvenlik yakın koruma özel kişi güvenliği
delta güvenlik özel kişi yakın koruma güvenliği

Güvenlik Kapsamı

Güvenlik kapsamında; ailenin ikamet ettiği ev/evler, müşterinin iş yeri (ofis/ofisler, fabrikalar) araçları ve müşterinin çocuklarının okul/okulları bulunmaktadır.

Koruma 98%
İletişim 92%
Organizasyon 96%
Donanım 98%
VIP Güvenlik

Güvenli Alanlar

VIP güvenlik kapsamında eviniz, iş yerleriniz ve sık kullandığınız diğer tüm alanlar korunur.

Koordinasyon

Güvenlik ekiplerimiz sürekli iletişim halindedir. Tehdit oluşturan bir durum oluştuğunda hızlı bir şekilde organize olunur ve güvenlik tehditleri ortadan kaldırılır.

24 Saat Koruma

Etkin koruma ve güvenlik faaliyetleri ile caydırıcı önlemler alınır. Psikolojik, fiziksel ve zihinsel yeterlilikleri üst düzey olan kişilerden seçilen ekip, 24 saat boyunca koruma faaliyetlerini sürdürür.

Güvenlik Kapsamı

Sanat, siyaset, spor, iş hayatı gibi her alandan kişilerin 24 saat kişi korumalarını gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmeti vermeye, öncelikle kişinin karşı karşıya kalabileceği risk ve tehditleri incelemekle başlarız. Çünkü her müşterimizin risk seviyesinin farklı olduğunu biliriz. Bu incelemenin ardından yakın koruma biriminin sorumluluk ve görevlerini tanımlarız ve onları bu sorumluluk ve görevlere uygun şekilde eğitiriz. Bu hizmet çerçevesinde gizlilik esası çok büyük önem taşır.

VIP Güvenlik

Güvenlik Tehditleri

Terör başta olmak üzere günümüz koşullarında önemli boyuta ulaşan güvenlik tehditlerine karşı etkin ve rasyonel mücadele yöntemlerinden biri olan koruma faaliyetleri de güvenlik olgusunun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Etkin koruma ve güvenlik faaliyeti olay anı müdahaleden çok gerekli tedbirleri alarak bu faaliyetler doğrultusunda caydırıcı olmalıdır.