Loading...

VIP Güvenlik

//VIP Güvenlik
VIP Güvenlik2018-12-23T15:07:49+00:00

Project Description

Delta VIP Güvenlik

DELTAVİP GÜVENLİK VIP’ lerin (çok önemli kişiler) ve aile üyelerinin günlük yaşamının tüm unsurların analizini ve entegrasyonunu kapsayan bir güvenlik sistemi geliştirmiştir. Bu sistem, müşteriler ve onların aile üyeleri için, günlük yaşamlarına en az müdahale ile tam güvenliği sağlar.

Güvenlik Kapsamı

Güvenlik kapsamında; ailenin ikamet ettiği ev/evler, müşterinin iş yeri (ofis/ofisler, fabrikalar) araçları ve müşterinin çocuklarının okul/okulları bulunmaktadır.

Koruma 98%
İletişim 92%
Organizasyon 96%
Donanım 98%

Güvenli Alanlar

VIP güvenlik kapsamında eviniz, iş yerleriniz ve sık kullandığınız diğer tüm alanlar korunur.

Koordinasyon

Güvenlik ekiplerimiz sürekli iletişim halindedir. Tehdit oluşturan bir durum oluştuğunda hızlı bir şekilde organize olunur ve güvenlik tehditleri ortadan kaldırılır.

24 Saat Koruma

Etkin koruma ve güvenlik faaliyetleri ile caydırıcı önlemler alınır. Psikolojik, fiziksel ve zihinsel yeterlilikleri üst düzey olan kişilerden seçilen ekip, 24 saat boyunca koruma faaliyetlerini sürdürür.

Güvenlik Kapsamı

Sanat, siyaset, spor, iş hayatı gibi her alandan kişilerin 24 saat kişi korumalarını gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmeti vermeye, öncelikle kişinin karşı karşıya kalabileceği risk ve tehditleri incelemekle başlarız. Çünkü her müşterimizin risk seviyesinin farklı olduğunu biliriz. Bu incelemenin ardından yakın koruma biriminin sorumluluk ve görevlerini tanımlarız ve onları bu sorumluluk ve görevlere uygun şekilde eğitiriz. Bu hizmet çerçevesinde gizlilik esası çok büyük önem taşır.

Güvenlik Tehditleri

Terör başta olmak üzere günümüz koşullarında önemli boyuta ulaşan güvenlik tehditlerine karşı etkin ve rasyonel mücadele yöntemlerinden biri olan koruma faaliyetleri de güvenlik olgusunun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Etkin koruma ve güvenlik faaliyeti olay anı müdahaleden çok gerekli tedbirleri alarak bu faaliyetler doğrultusunda caydırıcı olmalıdır.

WhatsApp chat