TÜM SEKTÖRLERDE PROFESYONEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Büyük maliyetlerle gerçekleştirilen ve işletilmesi yüksek giderler tutan modern ve akıllı tesislerin güvenliğinin sağlanması, bunlara sahip olan kuruluşlar için, kuşkusuz hayati önem taşımaktadır.

DELTAVİP GÜVENLİK; 24 saat kesintisiz olarak kamera ve elektronik kontrol sistemleriyle sorumluluk alanlarının gözetlenmesi, giriş ve çıkış noktalarının sürekli olarak denetlenmesi, ziyaretçilerin karşılanması ve yönlendirilmesi konularında hizmet vermektedir.

Daha Fazla Bilgi
İletişime Geç

OTEL GÜVENİĞİ : Uzun yıllardır düzenlenen ulusal ve uluslararası organizasyonların güvenlik ihtiyacını mükemmel kalite ile sağlayan firmamız bu alanda ki deneyimini, turizm organizasyon yapılanmasına da taşımaktadır. Turizm sektöründe faaliyet gösteren otellerde, konuklara 7 gün 24 saat kendini evinde gibi rahat ve güvende hissettirmek, müşteri odaklı hizmet anlayışımızda olmazsa olmazlarımızdandır.

Otellerde oluşabilecek güvenlik risklerini hizmet başlangıcımızın öncesinde yaptığımız risk analizi ile raporluyor, otel yetkililerine sunuyoruz. Böylelikle güvenlik ihlalini oluşmadan belirlemiş, erken tedbir ile önleyici faaliyet oluşturuyoruz.

Daha Fazla Bilgi
İletişime Geç

Tarımla birlikte ekonominin ana faktörlerin biri olan sanayi alanında hızlı gelişmeler yaşanmaktadır. Bu teknolojik gelişmelerin yanında ortaya çıkabilecek suçlar ya da güvenlik tehditleri sanayi tesislerinin korunmasını daha da önemli hale getirmiştir.

Sanayi Tesisleri, Fabrikalar, Depo, Antrepolar da küçük, orta ve büyük işletmelere güvenlik hizmeti veren DELTAVIP, sanayicinin yatırım risklerini en aza indirgeme sorumluluğunun bilinci ile, görev aldığı noktalarda güvenlik risklerini tespit eder.

Daha Fazla Bilgi
İletişime Geç
delta güvenlik alışveriş koruması

Alışveriş merkezleri güvenlik açısından önemli yerlerdir. DELTAVİP GÜVENLİK, güvenliğini üstlendiği A.V.M. projelerinde; sorumlu olduğu alan dahilinde güvenlik süreçlerinin belirlenen prosedür ve talimatlara uygun işleyişinden sorumlu olmaktadır.

Müşterisinin kaliteli hizmet almasını sağlamak DELTAVİP GÜVENLİK’ in temel görevleri arasındadır. Günün yirmi dört saati mevcut güvenlik hizmet ve sistem faaliyetlerinin prosedürlere uygun nitelikte yürütülmesi, olası aksaklık ve olayların önlenmesi, raporlanması sorumluluklarını taşır.

Daha Fazla Bilgi
İletişime Geç

Güvenlik duygusu; sosyo-kültürel farklılıkların bulunduğu kentsel alanlarda daha belirgin olarak ortaya çıkar.

DELTAVİP GÜVENLİK yaşamınızı sürdürdüğünüz evlerinizde 7 gün 24 saat huzur içinde olmanızı, çocuklarınızın güvende oluşunun rahatlığını yaşatır.

Oluşabilecek güvenlik risklerine karşı, site ve konutlarınız da yapacağımız ÜCRETSİZ RİSK ANALİZİile güvenlik risklerini belirleyerek, alınacak önlemleri sizlere rapor ediyor ve düzeltici faaliyetlerin bir parçası olarak takipçiniz oluyoruz.

Daha Fazla Bilgi
İletişime Geç

Ülkemizde İnşaat sektörü; konut, yol, baraj, liman ve köprü gibi tesisler üreten kuruluşlar ile bu yapılara doğrudan ya da dolaylı olarak girdi üreten tüm sanayi kuruluşlarını kapsayan çok geniş bir sektördür.

DELTAVİP GÜVENLİK yapının bir fikir halinde ortaya çıkışı, etüt ve proje safhasından sonra sahaya inilmesini müteakip, projelerini bir bütün olarak analiz etmekte ve güvenlik stratejilerini oluşturmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
İletişime Geç

DELTAVİP GÜVENLİK VIP’ lerin (çok önemli kişiler) ve aile üyelerinin günlük yaşamının tüm unsurların analizini ve entegrasyonunu kapsayan bir güvenlik sistemi geliştirmiştir. Bu sistem, müşteriler ve onların aile üyeleri için, günlük yaşamlarına en az müdahale ile tam güvenliği sağlar.

Güvenlik kapsamında; ailenin ikamet ettiği ev/evler, müşterinin iş yeri (ofis/ofisler, fabrikalar) araçları ve müşterinin çocuklarının okul/okulları bulunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
İletişime Geç

Etkinliklerde uluslararası ve ulusal birçok organizasyonda edindiğimiz tecrübe ile organizasyonlarınızın güvenlik hizmetini sağlıyoruz.

Organizasyon öncesi yaptığımız ÜCRETSİZ RİSK ANALİZİ ile, risk değerlendirmesi yaparak size raporluyoruz. Bu rapor ışığında oluşabilecek riskler için caydırıcı tedbirler alıyor, riski minimuma indiriyoruz.

Giriş çıkış kontrolü, arama, yönlendirme, gözetim ve koruma hizmetleri sağlıyoruz.

Daha Fazla Bilgi
İletişime Geç

Bizimle Güvendesiniz

Teklif Alın

Uzmanlaşmış Kadro

Özel Güvenlik alanında uzmanlaşmış kadrosu ve tecrübesiyle Deltavip Güvenlik profesyonel bir güvenlik hizmeti sunmaktan gurur duyar.

Nitelikli Personel

Deltavip Güvenlik kadrosu, teorik ve uygulamalı özel eğitimleri başarıyla tamamlayan, bilgi birikimine sahip nitelikli personelden oluşur.

Profesyonel Güvenlik

Deltavip Güvenlik, bilgi birikimini teknolojiyle birleştirerek yeni güvenlik konseptleri oluşturur ve profesyonel güvenlikte fark yaratır.

Bizimle Hemen Ulaşın

İletişime Geçin