Güvenlik Hizmetlerimiz

Güvenlik hizmetlerimizi inceleyebilir. Detaylarına ve içeriklerine bakarak sizin için en uygun hizmet hangisi karar verebilirsiniz. Gerekli iletişim adreslerinden bize ulaşarak güvenlik hizmetlerimiz hakkında talepte bulunabilir, fiyat alabilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Deltavip Güvenlik olarak konut ve site özel güvenlik hizmetlerimiz ile alan giriş çıkışlarını denetim altında tutarak yaşam alanlarınızda huzurlu ve güvenli zaman geçirmenizi ve siz evde yokken de evinizi koruma altında tutmayı hedefliyoruz. 7/24 Site Güvenliği hizmetimizi alanında uzman personelimiz ile vermekteyiz.

blank

Deltavip Güvenlik olarak avm güvenliğinde; giriş çıkışlarının güvenliği, mağaza, sinema salonu ve spor salonu güvenliği, otopark güvenliği, kat güvenliği, avm çalışan ve müşterisinin güvenliğini sağlamak amacıyla konusunda uzman güvenlik personelimiz ile avm güvenlik hizmeti vermekteyiz. Keyifli ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz için saha personeli ve kamera görüntü izleme personellerimiz koordineli olarak çalışmaktadır.

sanayiinsaat-guvenlik

Deltavip Güvenlik olarak ülkemizde giderek gelişen sanayi sektörünün bilincindeyiz ve bu bağlamda Sanayi Tesislerinin, Fabrikaların, Depo ve Antrepoların korunması konusunda da gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Sanayicinin yatırım risklerini en aza indirgeme konusunda doğabilecek sorunları analiz ederek en mükemmel koruma hizmetini, alanında uzman ekiplerimiz ile sağlamaktayız.

blank

Deltavip Güvenlik olarak, inşaat sektörünün faaliyette bulunan tüm inşaat ve şantiyeler için en kapsamlı güvenlik hizmetini sunmaktayız. Şantiye ve inşaatları hırsızlık, sabotaj ve can güvenliğinin tehlikeye atılması konusunda uzman ekiplerimizce koruma altına alıyoruz. Şantiye giriş çıkışları, şantiye enerji hattı, elektrik ile çalışan güvenlik sistemleri de Deltavip Güvenliğin koruma kapsamına girmektedir.

blank

Deneyimli ve uzman koruma ekibimiz ile, sizin için dışarıdan gelebilecek her türlü saldırı girişimine karşı standartların üzerinde bir yakın koruma hizmeti sunuyoruz. Deltavip Güvenlik olarak şahsi yaşam alanınızda, kurumsal, eğlence ya da gece hayatı etkinliklerinde ihtiyaç duyduğunuz profesyonel koruma hizmetini garanti ediyoruz. Sadece sizin değil, ailenizin, çocuklarınızın ve misafirlerinizin de güvenli şekilde yaşam sürmesi ve seyehat etmesi için tüm hizmetleri koordineli şekilde yürütüyoruz.

blank

Deltavip Güvenlik olarak insan hayatının korunduğu ve kurtarıldığı hastanelerin güvenliğinin öneminin farkındayız. Bu nedenle gerek hasta, hasta yakınları gerekse doktor ve personelin her türlü dış tehlikeye karşı korunmasını uzman ekibimiz ile 7/24 denetim altında tutuyoruz. Aynı şekilde konaklama, toplantı ve seminer gibi önemli organizasyonların yapıldığı otellerin de korunmasını uzman ekibimiz ile sağlıyoruz.

blank

Deltavip Özel Güvenlik olarak, geçici olan organizasyonların güvenliğinin sağlanması konusunda da profesyonel hizmet sunuyoruz. Bu organizasyonlara örnek olarak konserler, spor müsabakaları, fuar ve semineler verilebilr. Eğitimli ve tam donanımlı ekiplerimiz gerek organizasyonlara katılan kişileri gerekse organizatörlerin korunması konusunda kapsamlı hizmet vermektedir.

delta güvenlik ev rezidans konut güvenliği

Deltavip Özel Güvenlik olarak iş merkezi ve plaza güvenliği konusunda kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Bu doğrultuda plaza güvenliği hizmeti çerçevesinde; giriş çıkış kontrolü, karşılama, ilk yardım ve afet yönetimi konularında eğitimli özel güvenlik elemanlarımız ile plazalarda 7/24 güvenlik hizmetimiz bulunmaktadır.