Loading...
Hakkımızda2018-12-23T14:27:14+00:00

DELTAVİP GÜVENLİK, 2004 yılından bu yana Özel Güvenlik faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Başlangıçta Eğitim Kurumu olarak binlerce Özel Güvenlik Görevlisi yetiştiren DELTAVİP GÜVENLİK, kurucu ve yöneticilerine gelen yoğun talepler doğrultusunda, Eğitim faaliyetlerinin yanı sıra Özel Güvenlik hizmeti de vermeye başlamıştır.

Kurucu ve yöneticileri 15 yılı aşkın bir süredir sektör içinde hizmet vermektedirler.
Çalışma ilkelerimizin odağında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

DELTAVIP GÜVENLİĞİN yurt içi ve dışındaki müşterileri arasında; Güvenlik Firmaları, Bankalar, Finansal Kurumlar, Konut Siteleri, Sanayi Siteleri, Devlet Kurumları, Fabrikalar, Alış Veriş Merkezleri, Hastaneler, Büyük İnşaat şantiyeleri, Okullar, Oteller, Spor ve Konser Organizasyonları, Fuarlar ve Diğer Ticari ve Sanat Organizasyonları bulunmaktadır.

DELTAVİP GÜVENLİK, Vip Yakın Koruma hizmeti de sağlayarak profesyonel güvenlik hizmetlerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz
Müşteri ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini doğru bir şekilde tespit etmek ve karşılamak, olası riskleri bilgi birikimi, teknoloji ve insan gücü ile en aza indirerek müşterilerimizin GÜVENLİĞİNİ en İDEAL şekilde sağlamaktadır.

Vizyonumuz
Özel Güvenlik Sektörünün ilk tercih edilen en güvenilir firması olmaktır.

Hedeflerimiz
Güvenliğin, kişiler ve işletmeler için daha fazla önem kazandığı günümüzde, güvenle hizmet alınabilecek, ticari koşullar altında ve iş ahlakı doğrultusunda sorunsuz, ilkeli bir firma olarak, Türkiye genelinde ve yurt dışı projelerde profesyonel bir şekilde hizmet etmek en önemli hedefimizi teşkil etmektedir.

DELTAVİP GÜVENLİK, uzun yıllar sektörün içinde bulunarak sektörün yapılanmasında emek vermiş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir gruptur.

DELTAVİP GÜVENLİK, yasal, ileriyi gören, insana yatırım yapan, müşteri beklentilerini karşılayan, eğitim ve teknolojiye önem veren yapısı ile farkını ortaya koyarak ilerlemeye devam etmektedir.

DELTAVİP GÜVENLİK, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek özel güvenlik sektörüne yeni bir vizyon ve yaklaşım getirmektedir.

Kalite Politikamız
Müşteri beklentisi ve ihtiyaçlarını, deneyimli yönetim kadrosu, eğitimli saha personeli ve en son teknoloji ile karşılayan DELTAVİP GÜVENLİK, sahadaki güvenlik elemanından yönetim kurulu başkanımıza kadar toplam kaliteyi hedeflemektedir.

Bunu yaparken tüm süreç ölçülmekte değerlendirilmekte ve olası hatalar meydana gelmeden önce bertaraf edilerek kalite üretilmektedir.

 • GÜVENİLİRLİK
  İşimizin gereği güvenilirliği en ön planda tutuyoruz. Gerek firma ortaklarımız, gerekse çalışanlarımızın öz geçmişlerini fiziksel ve kurumsal referanslarımızı şeffaf bir şekilde müşterilerimizle paylaşıyoruz.
 • SORUMLULUK
  DELTAVİP GÜVENLİK olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Binlerce kişinin geçimini sağladığı fabrikaları, üretim tesislerini milli servetimiz olarak görüyor ve müşterilerimizin güvenini her şeyin üzerinde tutuyoruz.
 • DOĞRULUK
  Her durumda doğru olmayı, hatalarımızdan ders çıkarmayı, önlem ve sorunları müşterilerimizle paylaşarak daha iyiye ve güzele ulaşmayı hedefliyoruz.
 • VERİMLİLİK
  Ekipmandan personele kadar tüm kaynakları en verimli şekilde kullanmak üzere analiz ediyor, bu araştırmalardan sonra istenilen hizmeti en verimli şekilde sunuyoruz.
 • YARATICILIK
  İşimizi yaparken, yeni fikirlere açık oluyor ve yenilikleri uyguluyoruz.
 • PROFESYONELLİK
  İşimizi yaparken duygusallıktan uzak, amaca yönelmiş ve profesyonel olarak görev yapıyoruz.
 • ÇALIŞKANLIK
  Tüm bu değerleri teorik bilgiler olmaktan çıkarıyor, DELTAVİP GÜVENLİK kadrosu olarak 7 gün 24 saat sizler için çalışıyoruz.
 • KETUMİYET
  Kurum ve kuruluşlarda konumumuz gereği birçok bilgi güvenlik elemanlarımızdan veya yönetim kadromuzdan geçmekte olup, bu bilgilerin sahipleri için ne kadar değerli olabileceğinin bilinci ile sır saklamayı işimizin gereği görüyoruz.
 • ADİL OLMAK
  Güvenlik hizmetinin amacı gereği, DELTAVİP GÜVENLİK daima üretenin, çalışanın, haklının olmayı, tüm bu değerleri adil bir şekilde korumayı amaç edinmiştir.
 • EMPATİ KURABİLMEK
  Günlük hayatımızın temelinin iletişim olduğunun farkındayız. İletişiminde ancak empati kurularak başarılabileceğini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle tüm DELTAVİP GÜVENLİK çalışanları periyodik olarak iletişim eğitimlerine, seminerlerine katılarak daha iyi hizmet verilmesi amaçlanmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

İletişime Geçin
WhatsApp chat