Hakkımızda

deltavip özel güvenlik hizmetleri

Özel Güvenlik Sektöründe Lider!

Başlangıçta Eğitim Kurumu olarak binlerce Özel Güvenlik Görevlisi yetiştiren şirketimiz eğitim faaliyetlerinin yanı sıra özel güvenlik hizmeti de vermeye başlamıştır.

Kurucu ve yöneticilerimiz 20 yılı aşkın bir süredir güvenlik sektöründe hizmet vermektedirler.

Çalışma ilkelerimizin odağında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

Deltavip Güvenliğin müşterileri arasında; konut siteleri, sanayi siteleri, devlet kurumları, fabrikalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, büyük inşaat şantiyeleri, okullar, oteller, spor ve konser organizasyonları, fuarlar, kültür, ticaret ve sanat organizasyonları bulunmaktadır.

Deltavip Güvenlik, Vip Koruma hizmeti de vermek suretiyle güvenlik sektöründeki çalışmalarına profesyonel olarak devam etmektedir.

20+

Yılı Aşkın Süredir Başarılı Güvenlik Hizmeti
Icon

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit etmek ve karşılamak, olası riskleri bilgi birikimi, teknoloji ve insan gücü ile en aza indirerek müşterilerimizin güvenliğini ideal şekilde sağlamaktadır.

Icon

Vizyonumuz

Özel güvenlik sektörünün öncelikle tercih edilen güvenilir firması olmaktır. Buy doğrultuda çalışmalarına devam eden Deltavip Güvenlik 25 Yıldır gelişerek büyümektedir.

Icon

Müşterilerin Tercihi

Deltavip Güvenlik ve Koruma Hizmetleri sektöründe öncü firma olmasından dolayı çok fazla müşteri tarafından tercih edilmenin gurunu yaşamaktadır.

Üst Düzey Özel Koruma ve Güvenlik Hizmetleri

Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!

whatsapp
telefon