AVM Güvenliği Nasıl Sağlanır?

AVM Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Alışveriş ve sosyalleşmenin merkezi haline gelen alışveriş merkezleri, çok sayıda insanın buluşma noktası haline gelmiştir. Bu anlamda AVM güvenliği, tüketicilerin kendini evinde hissederek rahat bir şekilde zaman geçirmesine yardımcı olur. Alışveriş, yemek alanları ve eğlence noktaları gibi farklı işlevlerin tek bir noktada barındırır. Dolayısıyla gün içerisinde oldukça uzun süreler vakit geçirilmektedir.

Alışveriş merkezlerindeki özel güvenlik birimlerinin tüketicilere ve işletme sahiplerine pek çok katkısı bulunur. Fakat hırsızlık, gasp, yangın ve benzeri olaylara oldukça açık bir yerdir. Toplumun huzur ve güven duygusunu önemli derecede zedeleyen durumlardır. Aynı zamanda müşteri deneyiminin olumsuz unsurların etkisi altında kalmaması gerekir.

AVM GüvenliğiAVM Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Mekanın bulunduğu lokasyon ve diğer çevresel faktörlere göre bağlı olarak hareket edilir.  Genellikle işletmelerin istekleri doğrultusunda gerekli adımlar atılır. AVM güvenliği, bu doğrultuda belirlenen başlıklar çerçevesinde oluşturulur. İlk olarak alışveriş merkezlerine giriş ve çıkış noktalarında gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Benzer sebeplerden dolayı giriş yapan araçları tanımlamak adına otopark güvenliği de önemlidir.

AVM içerisinde bulunan katların denetlenmesi ve gerekli tedbirler alınır. Alışveriş merkezinde kaliteli ve keyifli vakit geçirilmesinde büyük katkı sağlanır. Aynı şekilde mağaza ve işletmelerin denetimi sağlanarak olası kayıpların önüne geçilir. Son olarak alışveriş merkezinde bulunan kişilerin yüksek faydası doğrultusunda hareket edilir. Bu doğrultuda Deltavip Güvenlik olarak müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermekteyiz.

AVM Güvenliği

AVM Güvenliği ve Deltavip Özel Güvenlik 

AVM güvenliği nasıl sağlanır ve bu kapsamda alınan önlemler nelerdir, merak edilen konular arasındadır. Öncelikle Deltavip Özel Güvenlik hizmetlerinden yararlanacak kuruluşların detaylı analizi yapılır. Teknik anlamda yetkin ekibimizle beraber yapılan raporlamanın sonucunda alışveriş merkezi güvenliği sağlanır. Hırsızlık, gasp ve olası terör olaylarına yönelik gelişmiş altyapımız ile ekip arkadaşlarımız tarafından müdahale edilir.

Deltavip olarak alanda 20 yılın üzerindeki deneyimimiz ve güçlü alt yapımız ile hizmet vermekteyiz. Kullanıcıların yararını gözeten profesyonel çalışanlarımız ile güvenlik hizmeti sağlıyoruz. Teknolojik anlamda yaşanan güncel gelişmeleri düzenli olarak takip etmekteyiz.

whatsapp
telefon