Banka Güvenliği Hizmetleri

Banka Güvenliği

İnsan nüfusunun artmasıyla alışveriş merkezleri, hastaneler, iş yerleri ve bankalara giriş yapan insanlar da artıyor. Bu kadar kalabalık ortamlarda güvenlik sisteminin üst düzeyde olması önemlidir. Özellikle alışveriş merkezleri ve bankalarda sürekli bir para akışı olmaktadır. Deltavip Güvenlik olarak Banka Güvenliği Hizmetleri alanında da sizlere yardımcı olmaktayız. Çevresel önlemler göz önünde bulundurularak stratejik çözümler üretiyoruz.

 

Şubeler arasında para ve belge transferi son derece kritik işlemlerdir. Kıymetli maden ve evrakların, gerekli güvenlik önlemleri çerçevesinde taşınması sağlanır. Koruma ve güvenlik alanında yetkili birimlerimiz tarafından risk faktörleri tespit edilir. Bu doğrultuda elektronik ve fiziki güvenlik ekipmanlarından da destek alarak hizmet vermekteyiz.

Banka Güvenliği Hizmetleri Ayrıcalıkları

Banka Güvenliği Hizmetleri

Özellikle bankalarda soygun, silahlı saldırı ve gasp gibi olaylar diğer yerlere göre daha fazla yaşanmaktadır. Bu tarz olayların artmaması için banka şirketleri gerekli önlemleri almalıdır. Hem can hem de mal güvenliğinin sağlanması gereklidir. Banka için para transfer işlemi yapılacaksa mutlaka silahlı güvenlik personelleri ile yapılmalıdır. Taşıma yapılan araçta yol boyunca dikkatli olunmalıdır.

Deltavip Güvenlik firmamızda çalışan tüm güvenlik personellerimiz eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Banka güvenliği kapsamında kullandığımız elektronik ekipmanlar (kameralar, alarmlar, x ray cihazları, dedektörler vs.) gelişmiş teknolojiye uyumludur. Güvenlik personellerimiz bu teknolojiler hakkında bilgi sahibidirler. Sürekli olarak güvenlik sistemini en üst düzeye taşımak için araştırmalar yapıyoruz. Güvenlik personellerimize de bu konular hakkında eğitimler veriyoruz.

Banka Güvenliği İçin Alınan Tedbirler

  • Bankalarda güvenliği sağlamak için öncelikle binanın olduğu yerdeki riskler tespit edilir.
  • İhtiyaca göre silahsız ve silahlı güvenlik personelleri seçilir.
  • Bina içinde ve dışında gelişmiş kamera ve alarm sistemleri entegre edilir. Kameralar 7 gün 24 saat izlenme halindedir ve kaydı tutulur.
  • Bankaya giriş yapan kişiler için dedektörler ve duyarlı kapılar yerleştirilir.
  • Güvenlik personelleri birbirleriyle ve kolluk kuvvetleri ile iletişim halindedir.
  • Oluşabilecek yangın ve deprem gibi afetler için tedbirler alınır. Yangın çıkışları kullanım için kontrol edilir.
  • Diğer çalışanların ve misafirlerin de güvenlik kurallarına uyulması sağlanır.

Banka Güvenliği dışında; alışveriş merkezi güvenliği, hastane güvenliği, fabrika güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, site ve konut güvenliği, otel güvenliği, organizasyon güvenliği ve okul güvenliği alanında bir çok hizmetimiz mevcuttur. Web sitemizdeki blog yazılarında bunlardan detaylı bir şekilde bahsettik. Sizde bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan güvenlik hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim sayfamızda adresimiz, mail adresimiz ve telefon numaramız yer almaktadır.

whatsapp
telefon