Fuar Güvenlik Elemanı Ne İş Yapar?

Fuar Güvenlik Elemanı

Kalabalık grupların çeşitli amaçlar doğrultusunda bir araya geldiği etkinlikler bulunur. Fuarlar bu etkinliklerden biridir ve dış etkenlere oldukça açık bir ortamdır. Bu ortamlarda mutlaka güvenlik personelleri de bulunur. Bu nedenle fuar güvenlik elemanı ne iş yapar ve yetki alanı nedir gibi sorular merak edilir. Sanatsal ya da ticari açıdan belirli bir değeri olan ürünlerin korunması hedeflenir. Giriş çıkışların takibi, kamera denetimi ve özel güvenlik birimleri işbirliğinde gerçekleştirilir.

Fuar Güvenlik Elemanı

Delta VIP Güvenlik olarak müşteri memnuniyeti esas alınarak hareket edilir. İlk olarak sergi, fuar gibi organizasyonların yürütüleceği alanı ayrıntılı olarak analiz edilir. Bu anlamda profesyonel çalışanlarımızdan oluşan ekiplerimiz gerekli saha çalışmasını gerçekleştirir.

Özel güvenlik ve koruma alanında 20 yılın üzerinde deneyimimiz mevcuttur. Fuar güvenliği kapsamında yeni nesil teknolojik sistemleri kullanarak hizmet vermekteyiz.

Fuar Güvenlik Elemanı ve Görev Tanımı 

Son yıllarda ulusal ve global ölçekte düzenlenen etkinliklere ev sahipliği yapılmaktadır. Çeşitli markalar ve sanat eserlerinin yer almasından dolayı pek çok kişi tarafından ziyaret edilir. Yasal çerçevede belirtildiği doğrultuda fuar ve sergi güvenliği hizmeti vermekteyiz. Kapalı ve açık alanların denetimi; kamera, alarm, dedektör, x ray cihazı gibi elektronik güvenlik sistemleriyle sağlanır. Bu sayede huzurlu ve emniyetli bir etkinlik alanı oluşturulur.

Fuar Güvenlik Elemanı Ne İş Yapar?

Sergi, fuar gibi etkinlikler önceden belirlenen tarihlerde gerçekleştirilir. Ürün tanıtımı, sergileme ve ticari ilişkilerin geliştirilmesi gibi durumlara oldukça uygun bir ortamdır.

Fuar güvenlik görevlisi ve kullandığı teknikler sayesinde ziyaretçiler rahatlıkla vakit geçirebildiği kaydedilir. Yangın, deprem ve hırsızlık gibi toplumsal olaylarda anında müdahale edilir. Ek olarak yaya ve araç girişleri düzenli olarak takip edilmelidir.

Deltavip Özel Güvenlik olarak sanayi merkezleri güvenliği, site ve konut güvenliği, fabrika güvenliği, otel güvenliği, hastane güvenliği ve alışveriş merkezi güvenliği alanında bir çok kuruma hizmet vermekteyiz. Bütün bunların yanında fuar ve sergi güvenliği alanında da uzman ekip arkadaşlarımızla beraber hizmet sağlıyoruz. Detaylı bilgi ve sorularınız için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Web sitemizin iletişim kısmında mail adresimiz ve iletişim numaramız yer almaktadır.

whatsapp
telefon