Silahlı Güvenlik Hizmeti

Silahlı Güvenlik Hizmeti

Artan nüfusa bağlı olarak güvenlik hizmetlerine de ihtiyaç artmaktadır. İnsan kalabalığının fazla olduğu yerlerde kapkaç, soygun, silahlı saldırı, kaçırma ve daha bir çok suçların işlenme olasılığı artıyor. Gerekli yerlerde Silahlı Güvenlik Hizmeti alarak bu oranı düşürmememiz mümkündür.

Güvenlik derecesinin düşük seviyede olduğu yerlerde suç oranı artabileceği gibi, huzursuzluk da artacaktır. Gerek yaşadığımız evde gerekse iş yerlerinde, yani hayatımızın her alanında güvende hissetmeliyiz. Güvenlik, yaşam kalitesini etkileyen unsurlardan biri haline gelmiştir.

Silahlı Güvenlik HizmetiSilahlı Güvenlik Hizmeti ve Koruma

Silahlı güvenlik koruması ihtiyacını bankalar ve alışveriş merkezleri gibi para akışı olan yerler daha çok tercih etmektedir. Bunun dışında özel koruma hizmeti isteyen kişiler de silahlı bir koruma hizmetinden faydalanmak isteyebiliyorlar. Deltavip Güvenlik hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için silahlı veya silahsız koruma sağlıyoruz. Firmamızda çalışan güvenlik personelleri eğitimlerini tamamlamış ve deneyimli kişilerdir.

Silahlı Güvenlik Olmak İçin Gerekenler

Güvenlik ihtiyacının artmasıyla birçok kişi de güvenlik personeli olmak istemektedir. Burada sizler için Silahlı Güvenlik olmak için gereken şartlardan bahsedeceğiz.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gereklidir. Azeriler veya Türkmenler yani kökeni Türk olan kişiler oturma iznine sahipse Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmez.
  • Başvuracak adayların ağır hapis cezası almamış olmalıdır.
  • Beden ve akıl sağlığı yerinde olmalı, mesleği yapmaya engel olabilecek bedensel ve zihinsel kusurların bulunmaması gerekir.
  • Terör örgütleri ile hiçbir şekilde bağlantısı olmamalıdır.
  • Adayların 21 yaşını doldurup, 22 yaşından gün alması gereklidir.
  • En az lise mezunu diploması olmalıdır.
  • Kurslarda 120 saatlik eğitimini başarıyla tamamlamalıdır.
  • 20 saatlik olan poligon atış sınavından 60 puan almalıdır. 25 atış hakkı verilir ve her atış dört puandır. 15 atışı yaparak poligon atış sınavından 60 puan alabilirler.
  • Silah kullanma ve taşıma ruhsatına sahip olmalıdırlar.

Silahlı Güvenlik Hizmeti alanında bizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Okul güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, fabrika güvenliği, site ve konut güvenliği, hastane güvenliği, organizasyon güvenliği alanında bir çok hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Web sitemizde bulunan iletişim sayfasından telefon numaramız ve mail adresimizle kolayca iletişim kurabilirsiniz.

whatsapp
telefon