Silahsız Güvenlik Hizmetleri

Silahsız Güvenlik Hizmetleri

Ülkemizde artan nüfusa bağlı olarak güvenlik ihtiyacı da artmış bulunuyor. İnsanlar can ve mal güvenliğini sağlamak isteyebilirler. Yaşadığımız, çalıştığımız ve bulunduğumuz bir çok ortamda güvenlik hizmetleri yaygın hale gelmektedir. Silahsız Güvenlik Hizmetleri ile bir çok kişiye ve kuruma firmamız hizmet vermektedir.

Silahsız Güvenlik HizmetleriSilahsız Güvenlik Hizmetleri Ayrıcalıkları

Delta VIP Güvenlik firmamızdan özel güvenlik hizmeti almak isteyen kişilerin ihtiyacına yönelik güvenlik planı oluşturuyoruz. Güvenlik personellerimiz silahlı ve silahsız olarak görev yapma yetkilerine sahiptir. Alanında gerekli olan eğitimleri başarıyla tamamlayan güvenlik personellerimiz bu konuda deneyimli kişilerdir. Yakın dövüş sanatları, ilk yardım ve teknoloji gibi bir çok alanda da eğitim almışlardır. Silahsız olarak görevlendirilen güvenlik personelleri bir çok yerde görev yapabilirler. Güvenlik sistemi oluştururken kullanılan teknolojik ekipmanlar (kamera, alarm, x ray cihazları) güvenlik personelleri tarafından kontrol edilmelidir.

Güvenlik Personellerinde Aranan Şartlar

Silahlı güvenlik veya Silahsız Güvenlik olarak hizmet verebilmek için bazı gerekli şartlar vardır. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalısınız.
  • En az lise mezunu veya denginde bir okul bitirmiş olmalısınız.
  • Vücut ve ruh sağlığınız yerinde olmalıdır.
  • Gerekli fiziksel özelliklere sahip olmalısınız.
  • 21 yaşınızı doldurmuş olmalı ve 22 yaşından gün almalısınız.
  • Mesleğinizi yapmanıza engel olabilecek bedensel ve ruhsal bir sorununuz olmamalıdır.
  • Herhangi bir suçtan dolayı bir yıldan fazla hapis cezası almamış olmamalısınız.
  • Silahsız ve silahlı güvenlik alanındaki eğitimleri tamamlamış olmalısınız.
  • Silahlı güvenlik için gerekli olan atış sınavlarından geçmelisiniz.

Özel Güvenlik alanında hizmet vermek isteyen kişiler bu maddeleri karşılayabildiği takdirde görev yapabilirler. Delta VIP güvenlik firmamızda okul güvenliği, hastane güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, site ve konut güvenliği, organizasyon güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, yakın koruma hizmetleri alanında birçok kişiye ve kuruma hizmet vermekteyiz. Size özel güvenlik hizmetleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizin iletişim sayfasında adres bilgilerimiz, telefon numaramız ve mail adresimiz yer almaktadır.

whatsapp
telefon