Spor Organizasyon Güvenliği

Spor Organizasyon Güvenliği

Bir çoğumuz farklı alanlarda hobiler edinmekteyiz. Bu hobiler kimisinde sanat kimisinde spor olabiliyor. Spor hobisine sahip kişiler belli dallar ile ilgilenip, spor dallarında ki organizasyonlara da katılabiliyor. Bu organizasyonları milyonlarca insan katılıyor. Spor Organizasyon Güvenliği alanında bu organizasyonlarda kaliteli ve güvenli vakit geçirmeniz adına sizlere hizmet vermekteyiz. Peki bu spor güvenliği nasıl sağlanıyor bunlar hakkında bilgiler verelim sizlere.

Spor Organizasyon Güvenliği Hizmetleri Nelerdir?

Spor Organizasyonu GüvenliğiSpor, dünya çapında ki hemen hemen herkesin hayatının bir köşesinde var olan bir alandır. Bu alanda yapılan organizasyonlara milyonlarca insanların akın etmesi de bu kişilerin güvenliğinin yüksek bir koruma ile sağlanması demektir. Bu yüzden bu organizasyonlarda bizlere yani Delta VIP Özel Güvenlik ailesi olarak çok şey düşüyor.

Spor Organizasyon Güvenliği için ilk önce organizasyonun yapılacağı alanın tüm risk analizleri yapılır. Kuş bakışı dahi olmak üzere alanın etrafı  detaylıca incelenir. Olası tehlikeler düşünülerek alanın güvenlik planlaması yapılır. Bu planlama doğrultusunda gerekli sayıda güvenlik personellerimiz (silahlı- silahsız), gelişmiş teknolojiye uygun ve bakımları düzenli olarak yapılan güvenlik ekipmanlarımız hazırlanır. Güvenlik personellerimize yapılan ve düşünülen her plan detaylı ve eksiksiz şekilde anlatılır.

Güvenlik personellerimiz, güvenlik ekipmanlarını hakkında bilgi sahibi kişiler olup, ekipmanlar ile koordineli çalışırlar. Herhangi bir ekipman arızasında, ekipman yedeği ile hızlı bir şekilde güvenlik yine eskisi gibi hizmet verilir. Aksaklık olmaz. Güvenlik ekipmanlarımız yerlerine yerleştirilir. Ayrıca her kör noktaya kamera sistemleri takılır. Bu kamere sistemleri uzaktan tarafımızca izlenmekte  ve kaydedilmekte. Gözlenen en ufak bir şüpheli harekette organizasyon alanındaki yetkili güvenlik personelimiz ile irtibata geçiyoruz.

Spor Organizasyon Güvenliği, organizasyonun başlama saatine yakın zamanda güvenlik personellerimiz gelen misafirlerimizin kimlik kontrolünü sağlar. Ayrıca el dedektörleri ile de kişinin üstünü arama hakkına sahiptir. Hamile veya sağlığı açısından radyasyonun tehlikeli olacağı misafirlerimizde el dedektörü kullanılmamasına özen gösterilir. Güvenlik personellerimiz bireysel kontrol sağlar. El bagajları X-RAY cihazlarımızdan geçer. Şüpheli herhangi bir madde de el bagajının aranma durumu söz konusudur. Güvenlik personellerimiz arama yetkisine sahiptir.

Organizasyonun başlama ve bitiş saati arasında yaşanılacak herhangi bir kargaşa, sporcularımızın hayatını tehlikeye atacak herhangi bir tehlike için güvenlik personellerimiz ile birlikte polislerde görev vermektir. Ayrıca sağlık ekiplerimiz ve itfaiye çalışanlarımızda bu güvenliği içindedir.

Delta VIP Özel Güvenlik olarak sizlerin kaliteli zamanlar geçirmeniz için detaylı şekilde hizmetler vermekteyiz. Diğer güvenlik hizmetlerimize ulaşmak için Delta VIP Özel Güvenlik WEB sitemizde bulunan blog yazılarımızı okuyabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için İletişim numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

whatsapp
telefon