TEB BNP Paribas’ın her yıl düzenlediği tenis turnuvasında Deltavip Güvenlik, Vip Koruma hizmeti profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdedir.

 

Organizasyonlarda her zaman ihtiyaç olan güvenlik hizmeti günümüzde sosyal mesafenin korunması, izleyici, katılımcı ve sporcu güvenliğini sağlamak temel amaçtır. Bu tip hareketli geçen spor organizasyonları için donanımlı ekibimizin sahada gösterdiği profesyonelliği yöneticilerimiz planlama ve strateji başlıkları altında değerlendirerek gerekli organizasyon planını oluşturmaktadır. Deltavip Güvenlik dün ve bugün olduğu gibi yarınlarda da profesyonel iş yapma hedefini daima ileriye taşıyacaktır.

Deltavip Güvenlik; konut siteleri, sanayi siteleri, devlet kurumları, fabrikalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, büyük inşaat şantiyeleri, okullar, oteller, spor ve konser organizasyonları, fuarlar, kültür, ticaret ve sanat organizasyonları gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

TEB BNP Paribas Organizasyon Güvenliği

 

Bu Turnuvanın Güvenlik Hizmetleri Deltavip Güvenlik Tarafından Sağlanmaktadır.

Deltavip Güvenlik;

konut siteleri, sanayi siteleri, devlet kurumları, fabrikalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, büyük inşaat şantiyeleri, okullar, oteller, spor ve konser organizasyonları, fuarlar, kültür, ticaret ve sanat organizasyonları gibi birçok alanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, hukuk kurallarına bağlı, insana yatırım yapan, eğitim ve teknolojiye önem veren, yapısı ile özel güvenlik sektöründe hizmet vermektedir.