Entegre Güvenlik Hizmeti

Entegre Güvenliği

Günlük hayatımızda veya özel günlerimizde restaurantlar, avmler ve büyük ölçekli mekanlar içerisinde bulunuyoruz. Bu mekanların güvenliği detaylı bir şekilde sağlanıyor. Bu güvenlik kapsamlı planlamalar, bir çok cihaz ve alanında yetkin güvenlik görevlileri ile koordinelidir. Entegre Güvenlik Hizmeti, bulunduğumuz bu yerlerin güvenlik açığını tespit ederek, işletmeye ait özel bir güvenlik planlaması sunar.

Entegre Güvenlik Hizmeti Nedir?

Teknolojiye uygun  kamera ve alarm sistemlerinden eğitimli personellerine ve  kimlik tespit cihazlarını da içinde bulundurduğu güvenlik hizmetine denir.  Bu güvenlik hizmeti, işletmenin detaylı şekilde güvenliğini sağlar.  İş güvenliği, bilişim güvenliği ve çevre güvenliğinin planlı ve programlı şekilde hareket etmesine yardımcı olur.

İşletmenin güvenlik hata payını en aza indirerek, işletmenin korunmasını kolaylaştırır. Delta VIP Özel Güvenlik ile işletmenize uygun güvenlik planını oluşturarak size hizmet vermekteyiz.
Entegre Güvenlik Hizmeti

Entegre Güvenlik Hizmeti Nasıl Sağlanmalıdır?

İşletmenin bağlı olduğu özel güvenlik firması, işletmenin bulunduğu konumu da göze alarak tek bir sözleşme ile birçok güvenlik ihtiyacını eksiksiz karşılar. İç ve dış konuma eğitimli ve teknolojiyle planlı çalışan özel güvenlik personelleri yerleştirilmelidir. Personellere gerekli güvenlik planlamaları anlatılmalıdır. Çünkü bu planlamalar hakkında bilgi sahibi olmayan personeller bu güvenliği olumsuz etkiler. Daha sonrasında hizmetin verileceği yerlere kamera sistemleri yerleştirilmelidir. Bu kamera sistemlerini yerleştirirken öncelik kör noktalar olmalıdır. İşletmenin konumunda herhangi bir kör nokta kalmayacak şekilde güvenlik planı yapılmalıdır. Bu sayede herhangi bir tehlike anında güvenlik personellerimizin fark edemediği alanların korumasını sağlar.

İşletmeye gelen çalışanların, misafirlerin ve iş verenin güvenliği için, gelen kişilerin kimlik tespiti yapılır. Entegre Güvenlik Hizmeti güvenlik planında güvenlik personellerimizin kimlik tespiti yapma hakkına sahiptir. El bagajları, X-RAY cihazlarından geçer. Herhangi bir tehlikeli esnasında güvenlik personellerimiz hızlı müdahale sağlar.

Ayrıca işletmenin herhangi bir yangın anında güvenliğinin sağlanması için belli noktalara alarm sistemleri koyulur. Bu sayede en ufak bir yangın tehlikesinde devreye girerek misafirlerin ve çalışanların hızlı bir şekilde çıkışını sağlar. Bunun dışında yangın çıkışlarını gösteren tabelalarda bulunur.

Yukarıda anlattığımız iç ve dış konumlarda görünen herhangi bir tehlikeye karşı hızlı müdahale için alınan güvenlik önlemleriydi. Bunun dışında Özel Güvenlik Şirketimiz, işletmeyi olası herhangi bir tehlikeye karşı uzaktan izler. Herhangi bir tehlikede personellerimiz, saha personellerimiz ile iletişime geçerek müdahalede bulunur.

Bu güvenlik planlamasının en son adımı ise günlük tutulan raporlardır. Günlük raporlarda, sistemsel sorunlar tespit edilerek çözüm odaklı değerlendirilir. Bu çözüme uygun güvenlik planlaması değiştirilir veya düzeltilir. Sağlanan bu güvenlik planı  koordineli halde eksiksiz çalışmalıdır. Herhangi bir açıklıkta güvenlik hizmeti sorun yaşar.

Delta VIP Özel Güvenlik olarak işletmenize ait Entegre Güvenlik Hizmeti ile özel güvenlik planlaması yapıyoruz. Alanında eğitimli güvenlik personellerimiz ve teknolojiye uygun cihazlarımız ile hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için, WEB sitemizde bulunan telefon numaramızdan ve mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

whatsapp
telefon