Okul güvenliği, öğrencilerin güvenli bir ortamda eğitim almalarına yönelik sunulan güvenlik hizmetlerinden oluşmaktadır. Okul binası ve çevresinde güvenlik analizleri yapılmasının ardından en uygun güvenlik stratejileri belirlenerek uygulanmaktadır. Elektronik güvenlik sistemleri entegre edilerek okul ve çevresinde kapsamlı bir güvenlik duvarı oluşturulmaktadır.

Okul giriş ve çıkışlarının kontrol edilmesi, okul çevresinde ortaya çıkabilecek suç unsurlarına karşı gerekli önleyici tedbirlerin alınması, okula gelen araçların ve kişilerin kontrollü bir şekilde içeriye alınması, bina içerisinde katlarda gerekli kontrollerin yapılması, acil durumlarda alınacak tedbirlerin belirlenmesi ve uygulanması okul güvenliğinin unsurları arasındadır. Bununla birlikte okul ve çevresinde ortaya çıkan olumsuz durumlara karşı gerekli koruyucu müdahalenin yapılması önem arz etmektedir.

Deltavip güvenlik olarak sunduğumuz okul güvenliği hizmetleri, dikkatli ve duyarlı bir şekilde görev yapan, alanında bilgili ve deneyimli özel güvenlik görevlilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu noktada personelimiz kolluk kuvvetleriyle koordineli bir şekilde görevlerini yerine getirmektedir.

Profesyonel okul güvenliği hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.