Otel Güvenliği Hizmetleri

Otel Güvenliği

Oteller; fuar, iş toplantıları, konferanslar ve tatil dönemlerindeki faaliyetlerin gerçekleştirildiği bir merkezdir. Kişilerin emniyetinin sağlanması ve huzurlu zaman geçirmeleri hedeflenir. Otel Güvenliği hizmetleri çerçevesinde konukların ve bünyesindeki çalışanların can sağlığına öncelik verilir.

Günlük hayatın içerisinde de güvenlik sistemlerinin oldukça kritik bir rolü bulunur. Otel veya tatil köyü olarak geçen tesisler, dönem dönem çok sayıda ziyaretçinin uğradığı bölgelerdir. Turizm ve hizmet kolları içerisinde oldukça önemli bir konumu bulunur. Özel güvenlik birimleri sayesinde bireylerin kaliteli zaman geçirmeleri amaçlanır.

Otel Güvenliği Hizmetleri
 

Otel Güvenliği Görevleri Nelerdir?

Deltavip Güvenlik olarak güvenlik ve yakın koruma uzmanlığı bulunan kişilerce güvenlik stratejileri belirlenir. Bu sayede tehdit niteliği taşıyan etkenler detaylı olarak kararlaştırılır. Otel güvenlik görevlisi tarafından binanın giriş çıkışları kesintisiz bir şekilde takip edilir. Böylelikle dış etkenlerin yol açabileceği olayların önüne geçilebilir.

Otelde zaman geçiren kişiler için güvenli ve huzurlu bir ortam oluşturulmaya özen gösterilir. Önemli toplantılar ve etkinlikler için de kullanılan bir alandır. Aynı zamanda tatil dönemlerinde de ailelerin çocuklarıyla keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktayız. Otel yönetiminin talepleri ve risk faktörleri doğrultusunda gerekli önlemler alınır.

Gelişmiş kamera, alarm ve diğer elektronik sistemlerin belirli noktalara yerleştirilmesiyle beraber bireylerin evlerinin güvencesinde hissetmeleri amaçlanır. Otele giriş yapan misafirler duyarlı kapıdan geçerler ve şahsi eşyaları x ray cihazından geçirilir. Oteldeki otoparka giriş yapan araçların plaka kaydı tutulur ve bagaj kontrol edilir. Olası bir yangın, deprem veya doğal afet durumunda hızlı tahliye için gerekli önlemler alınır.

Güvenlik personellerimiz eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve deneyimli kişilerdir. Kullandığımız kameralar, alarmlar, x ray cihazları ve diğer teknolojik ekipmanlar yeni teknoloji ürünleridir. Güvenlik personellerimiz bu teknolojiyi kullanabilen kişilerdir.

Otel güvenliği, okul güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, fabrika güvenliği, site ve konut güvenliği, hastane güvenliği, organizasyon güvenliği alanında bir çok hizmet veriyoruz. Diğer alanlarda verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemizin bloğunu ziyaret edebilirsiniz.

Deltavip güvenlik hizmetleri hakkında bilgi almak, soru sormak veya hizmetlerden faydalanmak için web sitemizdeki iletişim sayfasında bulunan telefon numaramız ve mail adresimizle iletişime geçebilirsiniz.

whatsapp
telefon